Genel Müdürün Mesajı

IMG_3007

Beraber tamamladığımız bu 20 sene boyunca güven, kalite, yatırım, güncel kalmak ve müşteri odaklı yaklaşım anlayışlarını benimseyerek iş yaptık. Bilgi birikimlerimizle bilgi toplumuna dönüşüm sürecinde Türkiye’nin rekabet  gücünün ve refah  seviyesinin artmasına destek verdik. Gelişen teknolojiye göre şekil alarak sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet verdik.

 

Geriye baktığımızda çok yol aldığımızı ancak daha yolumuzun uzun olduğunu görüyoruz. Ülkemizi gelişmiş 10 ülke arasında görmek  istiyorsak Bilişim Teknolojileri  kullanımı bir zorunluluk. Öncelikle Kamu Sektörü olmak üzere  bilişim yatırımlarımızın artması ve hızlanması gerekiyor. Hükümetimizin belirlediği 2023 hedeflerine baktığımızda farkındalığın yüksek olduğunu ve bilişim sektörünün geliştirilmesinin stratejik öncelikler arasına alındığını görüyoruz. Hedefler doğrultusunda hızlı yol katedebilmek için yapılan plan ve programlara uyulması gerekiyor. Sektörümüzün temel gereksinimi  büyümenin sürdürülebilir, verimli ve insan merkezli olmasıdır.

 

Yeni sitemizde ve tüm sosyal ağlarımızda bulacağınız bilgilerin sizler için fayda sağlayacağını umuyorum. Tüm 4S ekibi ile etkileşebileceğiniz ve onlardan fayda sağlayabileceğiniz bir yapı kurduk. Beraber daha iyi bir Türkiye için çalışalım…

Sevgi ve Saygılarımla,

Melih Akyılmaz

4S Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü