Teknoloji Çözümleri

4S Bilgi Teknolojileri verdiği tüm hizmetlerle kendisini Türkiye’nin bilgi toplumuna geçiş sürecinde kurumların bilişim ihtiyaçlarına ‘çözüm üreten’ teknoloji danışmanı olarak konumlandırmaktadır. Bu amaçla Ankara-Cyberpark’ta kurulmuş olan Teknoloji Çözümleri Merkezinde entegrasyon, teknolojik çözümler, iş sürekliliği, bilgi güvenliği ve bilgi teknolojileri yönetimi konularında marka bağımsız çözüm tasarımları, kavram ispat çalışmaları, çalıştaylar ve eğitim hizmetleri vermektedir. Verdiği bu hizmetler ile kurumların iş verimliliğini ve performansını arttırmayı hedeflemektedir.

DMO

4S Bilgi Teknolojileri’nin Devlet Malzeme Ofisi birimi 1999 yılından bu yana DMO kataloğunun bilgi teknolojileri alanında güncel ve kaliteli donanım ve lisans ürünleri ile yer almaktadır. Kamu müşterileri, teknolojik ürün ihtiyaçlarını her an güncellenen DMO kataloğu üzerinden karşılamakta, satınalma süreçlerinin kolaylığı, fiyat uygunluğu ve denetim kolaylıkları gibi sebeplerle bu satın alma kanalını yoğun bir şekilde kullanmaktadır.

Aynı zamanda DMO birimi DMO’nun Kamu İhale Kurumu üzerinden yapılan teknolojik ürün ve çözüm ihalelerinde aktif olarak satış hizmetleri sunmaktadır ve Türkiye’nin ileri gelen firmalarından birtanesi haline gelmiştir. DMO ekibiyle iletişime geçmek ve her türlü sorularınıza cevap bulmak için info@4s.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dmo

Servis Hizmetleri

digitek-png-300x243

Digitek Bilişim Hizmetleri A.Ş. 2003 yılında 4S Bilgi Teknolojileri ortaklığı ile Ankara’da özel sektöre ve kamuya teknik servis hizmeti vermek için kurulmuştur. Teknik birikimi ve müşteri odaklı hizmet kalitesi sayesinde 2012 senesinde tüm Türkiye genelinde yetkili servis ağına ulaşmıştır.

HP ve NetApp markalarının kapsamlı yetkili servis hizmetlerini veren Digitek Bilişim, değişen teknoloji ihtiyaçları ile son senelerde kendini geliştirerek araştırma ve geliştirme, eğitim, demo, BT altyapı hizmetleri ve proje entegrasyonu konularında da yetkin hale gelmiştir. Daha detaylı bilgi için Digitek Bilişim Hizmetleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Digitek Çağrı Merkezi - 444 2019

AR-GE

4S Bilgi Teknolojileri’nin AR-GE grubu müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ve sektördeki boşlukları doldurmak amacıyla özel ürünler tasarlamakta ve geliştirmektedir. Alanında uzman mühendislerimizden oluşan AR-GE grubunun ürettiği ürünler sektöre hem yerli ürün olarak değer katmakta, hem de müşterilerin desteği ve geri bildirimi ile geliştirilmektedir.