Bilgi Güvenliği

Günümüz bilişim sistemlerinin takip edilmesi günden güne zorlaşan değişim hızına paralel olarak karşılaşılan güvenlik problemleri de hızla artış göstermektedir. Sayısallaşma ile hayatımıza giren yenilikler ile birlikte bir dizi farklı ve karmaşık, yeni ve teknolojik olarak da görmeye alışkın olmadığımız türden güvenlik problemleri ile karşı karşıya kalıyoruz.

 

4S Bilgi Teknolojileri olarak çok katmanlı mimarilerde güvenliğin her bir katmanında Kurum ve Kuruluşların ihtiyaçları doğrultusunda memnuniyet sağlayacak uçtan uca, anahtar teslimi, güvenilir, kesintisiz, kaliteli güvenlik çözümleri sunuyoruz.

 

Son dönemde klasik güvenlik önlemlerinin güncel teknolojik tehditleri önlemekte yetersiz kaldığı ve organizasyonların bu tehditlerden kaynaklanan zafiyetlere karşı da savunmasız kaldığını görüyor, buna uygun olarak bilgi güvenliği hizmetleri konusunda danışmanlık hizmetleri sağlıyoruz. Danışmanlık hizmetlerimiz kapsamında Kurum ve Kuruluşların bilgi güvenliğini yönetmesine destek oluyor, süreçlerinin yeni baştan oluşturulmasını sağlıyoruz.

 

4S olarak, bilişim güvenliği sektöründeki en güncel gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin ileri düzeydeki güvenlik problemlerine maruz kalmadan önce tehditleri engellemelerini sağlayacak ileri düzey ürün ve bilgi güvenliği hizmetleri sağlıyoruz.

 

Standart güvenlik sistemleri yanında güvenlik analiz sistemleri, güvenli yazılım geliştirme araçları, zararlı yazılım tespit ve önleme sistemleri sağlanması ve tüm güvenlik projelerinin konusunda uzman ekiplerce desteklenmesi hizmetleri vererek güvenliğin her bir alanında aktif rol almak için çalışıyoruz.

Bilişim Güvenliği çözümleri hakkında her türlü sorularınıza cevap bulmak ve isteklerinize en uygun çözüme hızlı bir şekilde ulaşmak için teknoloji.cozumleri@4s.com.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

4S BLOG'tan

Kurumsal
Sep 20, 2016
Kurumsal
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyum Süreci

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 07 Nisan 2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Kanunla verilen görevleri yerine getirmek amacıyla Kişisel Verileri Koruma Kurumu kurulmuştur. Kanunun amacı,  kişisel verilerin işlenmesinde başta özel hayatın gizliliği olmak üzere kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak ve kişisel verileri işleyen gerçek ve tüzel kişilerin yükümlülükleri ile uyacakları usul […]

Devamını oku...
Melih Akyılmaz
Mar 29, 2015
Melih Akyılmaz
Sektörümüzde Sürdürülebilir Büyüme

“Sektörümüzün Temel Gereksinimi Büyümenin Sürdürülebilir, Verimli ve İnsan Merkezli Olması” 4S Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Melih Akyılmaz, Büyük Veri ve Büyük Veri Analizi çözümlerinin dünyada hızla yaygınlaştığına dikkat çekerek sektörün temel gereksiniminin büyümenin sürdürülebilir, verimli ve insan merkezli olması olduğunu söyledi. Türkiye’yi gelişmiş 10 ülke arasında görmek için Bilişim Teknolojileri kullanımının bir zorunluluk olduğuna da […]

Devamını oku...
Barış Güney Yılmaz
Jan 13, 2015
Barış Güney Yılmaz
2015 yılında siber savaşlar daha da artacak!

2015 yılında siber savaşlar daha da artacak! İş Sürekliliği, Sistem ve Bilgi Güven­liği, Bilgi Teknolojileri Yönetimi, Sanallaştırma, Masaüstü Optimizasyon Teknolojileri, AR-GE, Veri Odaklı Çözümler, Yedekleme Çözümleri ko­nularında çözüm tasarımları, kavram ispat çalışmaları sunuyor, çalıştaylar düzenliyor ve eğitim hizmetleri ve­riyoruz. Geçen sene kurulan AR-GE grubumuz müşterilerimizin ihtiyaç­ları doğrultusunda ve sektördeki boş­lukları doldurmak amacıyla özel ürün­ler tasarlamakta ve […]

Devamını oku...