4S, VMware’in Ankara’daki ilk premier iş ortağı oldu

Türkiye’nin önde gelen sistem entegratörlerinden 4S Bilgi Teknolojileri, sunduğu yazılım ve çözümlerle Eylül ayı itibari ile lider sanallaştırma çözümleri üreticisi Vmware’in ‘Premier İş Ortağı’ seviyesine yükseldi. Türkiye genelinde üçüncü, Ankara merkezli ilk ‘Premier İş Ortağı’ olan 4S, müşterilerine sunduğu sanallaştırma çözümleri konusunda yetkinliğini gösterdi.

1996 yılından itibaren kamu ve özel sektöre tedarik, entegrasyon, teknolojik çözümler ve iş teknolojileri optimizasyonu alanlarında hizmet veren 4S, Vmware çözümleri ile geliştirdiği projeler ve uzman personel sayısı sayesinde ortaklığını ‘Premier İş Ortağı’ seviyesine taşıdı.

Sanallaştırma hizmetlerinin yanı sıra iş sürekliliği, bulut bilişim, yönetim çözümleri, tümleşik iletişim, güvenlik çözümleri, iş zekası ve veri çözümleri, iş teknoloji optimizasyonu ve sistem entegrasyonu konularında da uzman kadroya sahip olan 4S, müşterilerine Teknoloji Çözümleri Merkezi’nde marka bağımsız kavram ispat çalışmalarıyla hizmet vermekte.

Bğlantılı Yazılar